Naujų vaistų veikliųjų medžiagų tyrimai panaudojant plazmoninius efektus (TIRE metodas)
Spektroskopinė elipsometrija, sustiprinta plazmoniniu efektu – naujausia metodika skirta pažangiam baltymų sąveikos stebėjimui ir analizei.
FTMC mokslininkų sukurta visiško vidaus atspindžio elipsometrijos (Total Internal Reflection Ellipsometry - TIRE) metodas turi daug pranašumų, palyginti su plačiai naudojamais tradiciniais paviršiaus plazmoninio rezonanso (SPR) biosensoriais. TIRE sujungia elipsometrijos analitinę galią ir padidintą jautrumą dėl plazmoninio efekto.
- Elipsometrija leidžia išmatuoti fazių skirtumus tarp p- ir s-poliarizacijų, o tai suteikia didesnį jautrumą nei amplitudės matavimai tradiciniuose SPR biosensoriuose.
- Matuojant realiu laiku, vienu metu stebimi ir analizuojami du elipsometriniai parametrai, o ne tradicinių SPR biosensorių tik vienas (signalo intensyvumas).
- Spektroskopinė elipsometrija suteikia galimybę pasirinkti jautriausius bangų ilgius baltymų sąveikai stebėti.
- Tikslesnis lūžio rodiklio pokyčių įvertinimas dėl spektroskopinių matavimų.
- Jei metaliniai paviršiai nėra pageidaujami, fotoninės dielektrinės nanostruktūros gali būti panaudotos sužadinant Blocho paviršiaus bangas signalo stiprinimui (jautrumas palyginamas su plazmoniniu efektu). Geresnis biologinis suderinamumas (baltymų imobilizavimui naudojami titano oksidas, cinko oksidas ir kitas paviršius).
- Asociacijos ir disociacijos konstantos įvertinimui naudojami pažangūs kinetiniai modeliai, atsižvelgiant į tirtų biomolekulių ypatybes.
- TIRE metodas gali būti naudojamas ligandų ir receptorių sąveikos, mažos molekulinės masės baltymų, antikūnų ir antigenų kinetikos, vaistų kūrimo ir kitų biomedicininių tyrimų tyrimams.
Kuriat naujos kartos vaistus? FTMC tyrėjų komanda yra jūsų paslaugoms!
Susisiekite su mumis
Norėdami užsakyti paslaugą ar gauti papildomos informacijos, susisiekite su mumis el. paštu
innovation@ftmc.lt. Atsakysime per 2 darbo dienas.